Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Taşdelen  nakliyat, Huzur  hizmet sektörüne merhaba dediği günden bu yana geçen uzun zaman diliminde, müşterisinden gelen talepler doğrultusunda Evden Eve Nakliyat olsun, ofis taşıma olsun, şehirlerarası taşımacılık olsun birçok nakliye yi kurduğu ekibi ile profesyonel bir hizmet anlayışı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş, müşterisine nakliye hizmetinin kendisinde yarattığı sıkıntıları bertaraf etmesinde yardımcı olmuştur.
Taşdelen Evden Eve Nakliyat, ümraniye ve bölgesinde huzurla birçok nakliyeyi istenilenin ve beklenilenin ötesinde gerçekleştirmiş, bu bölgede hizmet yarışında olan firmaları, bir hizmet nasıl yapılmalıdır, hizmet aşamasında nelere dikkat edilmelidir, hizmetin işleyişi esnasında nelere dikkat edilmelidir en güzel şekilde anlatılmıştır.

Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Taşdelen Evden Eve Nakliyat firmaları arasında hem kurumsal olup hemde güvenli bir nakliye için gerekli tüm ekipmanlara sahip olan, alım esnasında bu personel olsun ekipman olsun araç olsun titizlikle inceleme yapan firmamız, her ince ayrıntıyı hesaplamak, müşterisine karşı ve bağlı bulunduğu hizmet sektörüne karşı sorumluluklarının bilinci, ile hareket ederek kendisini geliştirmeye yönelik çözümler üretmiştir.

Taşdelen Evden Eve Nakliye sektör olarak son 10 yılda çok hızlı bir gelişim göstermiş 14 milyonu aşan ve günden güne hızla artan nüfusa ve konutlaşmaya sahip istanbul evden eve nakliyat ve istanbul nakliyat piyasasında çok büyük bir paya sahip olan sektör olmuştur.

Taşdelen Nakliyat olarak sizler evden eve nakliyat başta tüm nakliye taleplerinizi en güzel şekilde karşılayacak firma hakkında nasıl çok titiz davranıyorsanız, bizde sizlere hizmeti en güzel şekilde sunma adına aynı titizliği gösteriyoruz, Önemli olanın hizmeti gerçekleştirmek değil , hizmeti en güzel şekilde gerçekleştirmektir.

Taşdelen Evden Eve

 Nakliyat, evden eve nakliyat başta olmak üzere birçok nakliye hizmetini bünyesinde barındıran sunduğu kalite ve güven odaklı hizmetlerin yanı sıra firma bünyesinde eğitip kadrosuna kattığı uzman ekibi, seçim aşamasında tercihini müşteri menfaatleri ni baz alarak alımını yaptığı ekipmanları ve araçları ile hizmet esnasında yürüttüğü planlı ve koordineli çalışma ile sektörde lider konumda olan, faaliyetlerini yasal çerçeve dışına çıkmadan sürdüren öncü firmadır.

Evden Eve sektörü hızla gelişmekte, sektöre her gün nakliyeyi kolaylaştırma ve hızlı hale getirme adına yeni çözümler kazanılmaktadır. Bu çözümlerin öncüsü olan firmamızın hizmeti hep müşteri tarafından taktir edilmekte, eşe dosta önerilmesi ile hizmet alanımız sürekli genişlemektedir.

Evden Eve uzun yıllara yaymış olduğu hizmetini, her müşterisine kaliteli ve profdesyonel sunumlar çerçevesinde gerçekleştirmiş, ücretsiz ekspertiz, ambalajlama, yükleme ve boşaltmasına kadar müşterisine evini taşıma aşamasında elini bile değmesine gerek kalmadan nakliye hizmetinden faydalanma olanağı sunmuştur.

Taşdelen Evden Eve Nakliyat

ücretsiz ekspertiz personeli ile tüm nakliye öncesi müşteriye sunulması aşamasında problem yaşanmaması için eşyanın tespiti, boyutu bulunduğu katı, asansör bulunup bulunmadığı, eşyanın kaç personelle taşınması gerekliliği, aracın büyüklüğü, kullanılacak ambalaj malzemesinin tespiti, ve üzerinde dikkat edilmesi gerekli olan taşıma, araca yerleştirme ve boşaltma esnasında risk oluşturacak eşyaların tespitini ve bunlarda gösterilmesi gereken hassasiyetin tespiti ile ilgili rapor oluşturup taşıma günü aynı bu plan dahilinde bir yönetim personeli gözetiminde nakliye hizmeti gerçekleştirilir.